Веломобіль дитячий Трактор на педалях із регульованим сидінням і клаксоном на кермі Pilsan Червоний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42675
3 053 ₴
2 808 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий веломобіль — це оригінальний і комфортний транспортний засіб, що є чудовою заміною велосипеда. Перевагою цього різновиду транспорту є те, що для керування ним не потрібні особливі навички. Дитячий педальний трактор призначений для дітей віком від трьох років, максимальна вантажність досягає 50 кг. Колеса з прогумованими накладками та ланцюговий привід забезпечують гарне зчеплення з дорогою та м'який хід. Дитячий веломобіль Pilsan має міцну раму та комфортне сидіння, яке можна регулювати. Комплект веломобілю виготовлений з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я дитини.
Особливості:
- Веломобіль (поєднання толокара та велосипеда) виготовлений у формі Трактора
- Дитина може крутити педалі та керувати трактором за допомогою керма
- Задні колеса з високоміцного пластику з прогумованими накладками
- Трактор обладнаний комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення із 6 позиціями регулювання
- Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання
- Кермо машинки обладнане клаксоном
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Діаметр коліс передні: 20 см
- Діаметр коліс задні: 25 см
- Тип сидіння: Регульоване
- Тип приводу: Ланцюговий
- Розмір веломобіля: 95 х 51 х 51 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 95 х 51 х 36 см
- Вага нетто: 6,10 кг
- Маса Бруто: 8,10 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Хід педалей | Вперед |
| Особливості | Регульоване сидіння |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 51 см |
| Діаметр коліс | 250 мм |
- Ціна: 2 808 ₴




