Електричний веломобіль для дітей Трактор на акумуляторі з підсвічуванням фар Pilsan 103 см Червоний

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42696
10 967 ₴
10 037 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юні автолюбителі оцінять чудовий веломобіль трактор на акумуляторі від якісного виробника "Pilsan".
Головна особливість транспортного засобу — потужна 12V акумуляторна батарея, яка забезпечує максимальний комфорт під час їзди!
Особливості:
- Сучасний дизайн і гармонійне поєднання кольорів
- Комфортне й ергономічне сидіння
- Пластикові колеса з гумовими накладками
- Кермо обладнане сигналом
- Підсвічування передніх фар
- Контрольна панель приладів
- Працює від акумуляторної батареї
- 2 передачі, вперед/назад
- Усі комплектуючі виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху та повністю безпечні для здоров'я
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Максимальне навантаження: 35 кг
- Габарити: 103 х 73 х 63 см
- Елементи живлення: Акумулятор 12 V 12 A/год
- Максимальна швидкість: 8 км/год
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик, Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 63 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 037 ₴
