Спортивний підлітковий велосипед 24 дюйми 9-14 років з дисковими гальмами Corso Kord Зелений

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42704
9 235 ₴
8 452 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед спортивний Corso «Kord» 24 дюйми — це сучасний гірський велосипед, призначений для комфортних і безпечних поїздок різними типами доріг. Легка та міцна алюмінієва рама 11" забезпечує надійність конструкції, а комплектуючі від Shimano (21 швидкість) гарантують плавне та точне перемикання передач. Corso «Kord» 24" — чудовий вибір для активних велосипедистів, які цінують якість, маневровість і комфорт! Оптимальний зріст велосипедиста 135-150 см. Вік 9-14 років. Велосипед постачається зібраним на 75%. Для остаточного збирання необхідно встановити переднє колесо, кермо, сидіння та педалі.
Особливості:
- Надійна легка алюмінієва рама
- 24-дюймові колеса для стійкості та прохідності
- Трансмісія Shimano з 21 швидкістю
- Амортизаційна вилка для комфортної їзди пересіченою місцевістю
- Міцні подвійні алюмінієві ободи
- Зручне спортивне сідло
- Дискові гальма для ефективного гальмування
- Переднє колесо на ексентрику
- Колеса на промподшипниках
Характеристики:
- Виробник: CORSO
- Рост: 135–150 см
- Вік: 9-14 років
- Колеса: 24 дюйма
- Рама: Алюміній
- Розмір рами: 11 дюймів
- Кількість швидкостей: 21
- Вилка: Амортизаційна алюмінієва, 38 мм із перемикачем
- Диски: Протиударні, 28 мм
- Шатуни: Алюмінієві, 170 мм, з промпідшипником у каретці
- Педалі: Алюмінієві
- Кермо: Алюмінієвий, L = 580 mm, O=31,8mm
- Стійка сидіння: Алюміній, L=300mm
- Винос керма: 55 мм, алюміній
- Покришки: Wanda, розмір 24" х 2,125
- Зірка тріскачка: Shimano MF-TZ21-CP, 14-28 зубів, 7 зірок
- Передній перемикач (манетки): Shimano Tourney ST-EF500, напівавтомати 3x7, чорні
- Напрямна ланцюга: Shimano Tourney FD-TY300 (сайд SIS index)
- Задній перемикач: Shimano Tourney RD-TY300-D, 6/7 швидкостей, під болт
- Втулки: Shunfeng, сталеві, чорні, під дискове гальмо (задня та передня)
- Кермова колонка: Алюміній
- Гальма: Дискові (диски 160 мм)
- Захист заднього перемикача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 452 ₴







