Спортивний велосипед 29 колеса від 18 років рама 19" з дисковими механічними гальмами Corso Nitro Чорний з червоним

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42715
7 534 ₴
6 895 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний і функціональний велосипед створений для тих, хто цінує комфорт, надійність і чудову керованість. Обладнаний 21 швидкістю та міцною сталевою рамою розміром 19", він ідеально підходить для їзди міськими дорогами та легким бездоріжжям. Амортизаційна вилка забезпечує м'якість ходу, а посилені протиударні диски гарантують довговічність навіть за інтенсивної експлуатації. Велосипед обладнаний сучасним навісним обладнанням Saiguan і надійною гальмівною системою з дисками 160 мм. Велосипед постачається зібраним на 75%. Для остаточного збирання необхідно встановити переднє колесо, кермо, сидіння та педалі.
Особливості:
- Міцна сталева рама
- 21 швидкість
- Передній амортизатор
- Дискові гальма механічні
- Навісне обладнання Saiguan
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Зріст: 175-185 см
- Рама: Сталь
- Розмір рами: 19"
- Діаметр коліс: 29"
- Кількість швидкостей: 21
- Покришки: WANDA, 29 x 2.125
- Вилка: амортизаційна сталева, 38 мм, без перемикача
- Диски: протиударні, 28 мм
- Шатуни: Сталь із пластиковим матовим напиленням
- Педалі: Пластикові з підшипником
- Кермо, стояк на кермі, стояк сидіння: Сталь
- Зірка тріскачка: Saiguan 7 зірок
- Втулки: з промисловими підшипниками
- Гальма: дискові механічні (диски 160 мм)
- Винос керма: Алюміній, довжина 65 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 6 895 ₴







