Триколісний дитячий велосипед від 2 до 4 років з батьківською ручкою Колеса EVA Best Trike Українське озвучування Бежевий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42718
2 080 ₴
1 911 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і надійний триколісний велосипед для малюків, який забезпечує комфортні та безпечні прогулянки. Завдяки музичному озвучуванню українською мовою, катання стає ще цікавішим, а міцна сталева рама гарантує довговічність. Велосипед обладнаний батьківською ручкою керування, ременями безпеки та зручним кошиком для зберігання іграшок або корисних речей, а EVA-колеса роблять їзду плавною та комфортною.
Особливості:
- Міцна сталева рама — довговічна та стійка конструкція
- Батьківська ручка керування
- Ремінь безпеки
- Колеса виготовлені зі спіненої гуми – легкі, м'які, не вимагають підкачування
- Ергономічне сидіння зі спинкою — забезпечує комфорт під час їзди
- Гумові грипси на кермі
- Пластмасові диски на підшипниках
- На передньому колесі встановлене захисне крило від розбризкування
- Маленький зафіксований кошик на кермі
- Великий зафіксований кошик на задній нижній частині велосипеда
- Українське озвучування
Характеристики:
- Вік: від 2 до 4 років
- Рекомендований зріст 75-100 см
- Розмір: 72 см х 48 см х 57 см
- Задні колеса: 8”
- Переднє колесо: 10”
- Висота сидіння від підлоги: 30 см
- Матеріал рами: Сталь
- Матеріал коліс: EVA (піна)
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Trike |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Кермо | Прямий |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
- Ціна: 1 911 ₴


