Підлітковий велосипед 26 дюймів від 14 років із дисковими гальмами Corso Genesis Жовтий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42880
6 658 ₴
6 093 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед Corso «Genesis» — це чудовий вибір для прихильників активного відпочинку та динамічної їзди. Велосипед обладнаний сталевою рамою розміром 13 дюймів, яка забезпечує міцність і довговічність конструкції. Завдяки обладнанню SunRun з 21 швидкістю можна легко адаптуватися до різних типів доріг і нахилів, отримуючи задоволення від їзди. Оптимальний зріст велосипедиста 150-165 см. Велосипед зібраний на 75%, що дає змогу швидко підготувати його до використання. Для остаточного збирання необхідно встановити переднє колесо, кермо, сидіння та педалі.
Особливість:
- 21 швидкість
- Дискові гальма
- Подвійний протиударний обід
- Перемикачі швидкостей SunRun
- Втулка на промпідшипниках
- Підніжка
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Зріст велосипедиста: 150-165 см
- Матеріал рами: Сталь
- Діаметр рами: 13"
- Діаметр коліс: 26"
- Кількість швидкостей: 21
- Вилка: Амортизаційна, 38 мм, сталева, без перемикача
- Диски: Протиударні, 28 мм
- Шатуни: Сталеві з матовим пластиковим напиленням
- Педалі: Пластикові з підшипником
- Кермо: Сталь
- Винос керма: Алюміній, 55 мм
- Гума: 26 x 2.125
- Задня зірка: SunRun, 7 зірок
- Моноблоки: SunRun index L3 R7
- Задній перемикач швидкостей: SunRun
- Гальмівна система: Механічна, диски 160 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 6 093 ₴







