Спортивний велосипед 29 колеса рама 21" від 18 років із дисковими гальмами Corso AMG Чорний з білим

-8%
- Готово до відправки
- Код: 42916
9 736 ₴
8 910 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний велосипед із міцною алюмінієвою рамою, подвійними ободами та надійною трансмісією Shimano, ідеально підходить для поїздок містом та легким бездоріжжям. Велосипед зібраний на 75%, що дає змогу швидко підготувати його до використання. Для остаточного збирання необхідно встановити переднє колесо, кермо, сидіння та педалі.
Особливості:
- Міцна алюмінієва рама та подвійні ободи для стійкості
- Амортизаційна сталева вилка з перемикачем для комфорту на нерівностях
- Колеса з промисловими підшипниками для плавного ходу
- 21 швидкість із трансмісією Shimano для вибору оптимального режиму
- Механічні дискові гальма зі збільшеним переднім диском 180 мм
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Зріст велосипедиста: 185-195 см
- Матеріал рами: Алюміній
- Розмір рами: 21''
- Розмір коліс: 29" (переднє колесо на ексцентриці)
- Кількість швидкостей: 21
- Вилка: Амортизаційна, сталева, 38 мм із перемикачем
- Ободи: Протиударні, подвійні, алюмінієві, 28 мм
- Шатуни: Сталь
- Підшипники: Промислові в каретке и колесах
- Педалі: Пластикові з підшипником
- Кермо: Сталь
- Тримач сидіння: Сталь
- Винос керма: Алюміній, 55 мм
- Гума: Wanda 29''x2.3''
- Зірка тріскачка: Shimano MF-TZ21-CP, 14-28 зубців
- Передні перемикачі швидкостей: Shimano ST-EF500, 3x7
- Задній перемикач швидкостей: Shimano RD-TY300 Tourney (болт)
- Гальмівна система: Механічна дискова
- Гальмівний диск задній: 160 мм
- Передній диск: 180 мм
- Підніжка: Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 910 ₴
