Іграшковий автомат на акумуляторі з підсвічуванням дула стріляє орбізами AK 47 Орбіган Orbeez gun 49 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42664
843 ₴
753 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Який хлопець не полюбляє ігор зі зброєю? Цей автомат дозволяє розважатися весело та, що найважливіше, безпечно, адже він стріляє м’якими пульками-орбізами. Має підсвічування, глушник та велику потужність. Наявні окуляри. Запрошуйте до забави друзів та влаштовуйте активні ігри на свіжому повітрі!
Особливості:
- Підсвічування на кінці глушника
- Пачка орбізів
- Велика потужність та тривалість роботи на одному заряді
- Працює від акумулятора
- Наявний USB-кабель для заряджання та окуляри
- Орбізи вставляються у баночку у вигляді гранати, що розташована на корпусі зверху
- Автомат має тематичне забарвлення
- Виконаний з міцного пластику.
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Розмір: 48.5 х 3.5 х 16 см
- Елементи живлення: Акумулятор 7.4V (додається)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 36,8 х 7,3 х 17,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 368 мм |
| Ширина упакування | 73 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 753 ₴






