Гумовий пупс для дівчинки з переноскою Рожевий 30 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 55952
826 ₴
745 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чарівний пупсик створений, щоб наповнити дитячі ігри ніжністю та турботою. Він виглядає дуже реалістично й одразу викликає бажання потримати його на руках. Іграшка виконана з гуми та ідеально підходить для дітей від 3-х років.
Особливості:
- Милі риси обличчя
- До набору додано текстильний кокон з ручками
- Знімний одяг
- Пупсик повністю виконаний з гуми
- Рухливі ручки та ніжки
- Розвиває турботливість, фантазію та емоційний інтелект.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Висота пупса: 30 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 12 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 745 ₴

