Дитячий синтезатор Піаніно з мікрофоном і дисплеєм від мережі або на батарейках 61 клавіша 61 см Білий

- Немає в наявності
- Код: 68074
1 397 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це електронне піаніно відкриє для дитини двері у світ музики! 61 клавіша дозволяє створювати справжні мелодії, як у професійних музикантів.
Мікрофон у комплекті дає змогу поєднувати гру та спів, перетворюючи заняття на маленький концерт.
Запис і відтворення мелодій допоможуть тренувати пам’ять і відчуття ритму, а яскравий дизайн та різноманітні музичні ефекти зроблять кожне заняття веселим і натхненним!
Особливості:
- 61 клавіша
- 1 мікрофон в комплекті
- Дисплей з підсвічуванням
- Працює від мережі (USB-type-c кабель в комплекті) та від батарейок
- Регулювання гучності
- В комплекті є підставка під мікрофон та ноти
- Інструкція англійською мовою в комплекті
- 3 AUX-роз'єми (для мікрофона, MP3 та OUT)
- 1 AUX-кабель в комплекті
- Запис та відтворювання звуків
- Режими гри(можна обирати різні музичні інструменти)
- Режим програмування
- Регулювання ритмів
- Регулювання тембру (натисніть один раз на кнопку “тон”, а на панелі “числове кодування” виберіть число від 0 до 199)
- Звуки музичних інструментів
- Мелодії
- Барабани
- Піаніно виконано з якісного пластику.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри синтезатора: 61 х 21 х 19 см
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу “АА” (не додано до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 64 х 10 х 22,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 1 397 ₴



