Розвиваючий килимок для дітей із піаніно та дугою 5 підвісок брязкалець Тварини Синій

-10%
- Готово до відправки
- Код: 68492
606 ₴
547 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей барвистий ігровий килимок стане затишним простором для перших ігор та відкриттів малюка. М’яка поверхня з веселими ілюстраціями та дуги з підвісними елементами спонукають дитину активно рухатися й пізнавати світ. Підвісні іграшки привертають увагу звуками та формами, допомагаючи розвивати зорове й слухове сприйняття. Килимок підходить для гри в різних положеннях — на спині, на животику або сидячи. Він ідеально доповнить щоденні заняття та зробить дозвілля малюка корисним і приємним.
Особливості:
- Яскравий принт на килимку
- Іграшкове піаніно
- Піаніно програє як окремі ноти, так і мелодії, а також звуки різних музичних інструментів
- Підсвічування
- 5 підвісок-брязкалець
- Підходить для гри на спині, на животику або сидячи
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри: 76 х 60 х 42 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу “АА” (не включені)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 8,5 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 420 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 547 ₴



