Трек 2 в 1 Бульдозер іграшка Трек для машинок з ефектами 78 см

- Немає в наявності
- Код: 42153
1 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір, що поєднує трек для перегонів і спецтехніку, створюючи неймовірно цікаву гру для дітей! Машина-екскаватор легко перетворюється на довгу трасу з раммпами, з'їздами та паркінгом. До комплекту входять яскраві автомобілі, які можна запускати на швидкість, натиснувши кнопку. Така гра розвиває уяву, координацію рухів і логічне мислення. Набір стане чудовим подарунком для юних шанувальників техніки та динамічних перегонів!
Особливості:
- Спецтехніка розкладається в трек
- Спецтехніка має рухомий ківш
- Спецтехніка підсвічується, програє аудіоефекти роботи двигуна та динамічну мелодію
- До набору входять 2 металопластикові машинки
- До набору входять дорожні знаки для декорування треку
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри спецтехніки: 39 х 15 х 18 см
- Довжина треку: 78 см
- Розміри машинки: 7 х 3 х 2 см
- Елементи живлення: Батарейки (додані до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 49,6 х 17 х 21,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 0.78 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 390 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 150 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 180 мм |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Довжина упаковки | 496 мм |
| Висота упаковки | 215 мм |
- Ціна: 1 022 ₴





