Дитяча колонка караоке з мікрофоном Bluetooth і підсвічуванням Frozen Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 42172
628 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Караоке — чудовий подарунок для юної зірки! Колонка має яскравий дизайн, зручну ручку для перенесення, підтримує Bluetooth і TF-карту, а також підсвічування, що створює святкову атмосферу під час співу. З таким набором дитина зможе співати улюблені пісні та почуватися справжнім артистом!
Особливості:
- Колонка має зручну ручку для перенесення
- 1 мікрофон
- Яскравий дизайн
- AUX-роз'єм
- USB-роз'єм для флешки
- Bluetooth
- Слот для TF Card
- Кілька режимів підсвічування колонки
- До комплекту доданий USB-type-c кабель
- Регулювання гучності
- Бездротове під'єднання до мобільного телефона
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір колонки: 8,5 х 7 х 8,5 см
- Розмір мікрофона: 4 х 4 х 13,5 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 15,5 х 7,5 х 15,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Караоке |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 628 ₴


