Іграшковий сейф скарбничка з кодом автоматичним купюроприймачем і FaceID Позашляховик Сірий

- Немає в наявності
- Код: 42061
645 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий сейф-копилка Позашляховик з електронним кодовим замком. Стильний дизайн у вигляді потужного позашляховика із функціональними колесами робить сейф не тільки корисним, але й цікавим для гри. Багажник сейфа обладнаний електронним кодовим замком, що гарантує безпеку грошей і цінних дрібниць, які зберігаються всередині. Дитина може встановити свою власну секретну комбінацію цифр, яку ніхто не знає, крім неї. Також сейф обладнаний іграшковим сканером обличчя й має отвори як для купюр, так і монеток.
Особливості:
- Виготовлене у формі позашляховика з функціональними колесами
- Підсвічування і звукові ефекти
- Імітація сканера обличчя FaceID
- Електронний кодовий замок на багажнику
- Вихідний код: 000
- Автоматичний купюроприймач
- Слот для монет
- Виконаний із міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри сейфа: 30 х 15 х 15 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 15 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 645 ₴










