Машинка Позашляховик на пульті керування з підсвічуванням Range Rover Білий

- Немає в наявності
- Код: 41895
669 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Позашляховик на радіокеруванні — найбажаніший подарунок для хлопчиків! Сучасна модель працює від акумулятора та має прогумовані колеса, що залишають справжні протекторні візерунки. Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед і назад, повороти вліво/вправо. Яскрава машинка відразу захопить увагу дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- Машинка працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Детальна деталізація конструкції та дизайну моделі
- Підсвічування фар
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжнім автомобілем
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (вхідbт у комплект)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб 1:16
- Розмір машинки (ДхШхВ): 26 х 12 х 9,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 13 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 669 ₴





