Конструктор Робот P.R. Mecha SLUBAN Самурай Генерал Lu Bu 552 деталі

-20%
- Готово до відправки
- Код: 41899
1 117 ₴
895 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban P.R. Mecha стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика або дівчинки, який захоплюється конструюванням. У наборі 552 деталі, з яких можна зібрати бойового високо деталізованого робота Середньовічного воїна Самура в доспехах зі зброєю. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати бойового робота зі зброєю
- Цікавий нестандартний дизайн робота — Самурай Генерал Lu Bu
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- 16 шарнірних рухомих сполук, що дає змогу роботу приймати безліч різних поз
- Робот обладнаний зброєю
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 552 деталі
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Кількість елементів у наборі: 552 деталі
- Розмір робота в зібраному вигляді: 17 х 27,6 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 6,5 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Роботи |
| Кількість деталей | 552 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 895 ₴









