Дитяче піаніно на ніжках із мікрофоном Стільчик Bluetooth MP3 від акумулятора 37 клавіш Бежевий

- Немає в наявності
- Код: 41860
1 730 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час починати концерт! Це музичне піаніно з мікрофоном подарує дитині незабутні враження! Малюк зможе грати мелодії, співати улюблені пісні, записувати свої виступи та навіть міняти тембри інструментів — від піаніно до гітари або органа. Завдяки Bluetooth можна під'єднати музику з телефона та влаштовувати справжні музичні шоу вдома!
Піаніно розвиває дрібну моторику, фантазію й музикальний слух, допомагаючи дитині відчути радість від творчого процесу!
Особливості:
- 37 клавіш
- Регулювання гучності
- Регулювання темпу
- Мікрофон
- Bluetooth
- Звуки тварин і музичних інструментів
- Мелодії
- Записування і відтворення
- Режими гри (можна вибрати звук не тільки піаніно, а й органа, гітари тощо)
- 3 AUX-роз'єми: MIC, MP3 і для навушників
- AUX-кабель у комплекті
- Працює від вбудованого акумулятора (USB-AUX кабель для підзаряджання в комплекті)
- Розвиває дрібну моторику, фантазію та музикальний слух дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір зібраного піаніно: 48 х 19 х 54 см
- Розмір зібраного стільчика: 22,5 х 17,5 х 17 см
- Елементи живлення: Акумулятор (входить до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 61 х 6 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Виробник | MIC |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 540 мм |
- Ціна: 1 730 ₴




