Конструктор Марвел Залізна людина Темна сторона MK 4 Iron Man Marvel 1505 деталей

- Немає в наявності
- Код: 41796
1 029 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Супергерої Залізна людина Темна сторона MK 4 стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням і є шанувальником коміксів. Набір складається зі 1505 унікальних деталей, з яких можна зібрати високодеталізовану модель відомого персонажа. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Набір містить елементи, що світяться, що додає додатковий ефект у процесі гри та демонстрації моделі. Конструктор підходить як для досвідчених моделей, так і для новачків. А спростити процес складання допоможе докладна ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати фігурку супергероя коміксів Залізна людина Темна сторона
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси Залізної людини, включно з унікальними елементами костюма
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Зібрана фігурка матиме підсвічування
- Рухомі точки з'єднання дають змогу приймати фігурці кілька поз
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як елемент декору
- До конструктора додається докладна покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Кількість елементів у наборі: 1505 деталей
- Розміри фігурки в зібраному вигляді: 52 х 11 х 36 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 9 х 42 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 1505 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 1 029 ₴







