Електронний конструктор для дітей із підсвічуванням й музикою 33 деталі

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41801
758 ₴
656 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний конструктор — це захоплива іграшка для дітей, яка знайомить їх зі світом електроніки та наукових експериментів. У наборі є 33 деталі та 4 карти із завданнями, які допоможуть створювати різні електричні схеми. Малюки зможуть власноруч під'єднувати різні елементи, спостерігаючи за результатами своїх дій. Така гра розвиває логіку, увагу та навички конструювання, а також пробуджує цікавість до техніки та науки. Конструктор зроблений у безпечному та зручному для дітей форматі, рекомендованому від 3 років. Це чудовий подарунок, що поєднує навчання з веселою грою.
Особливості:
- Конструктор працює від блока з батарейками
- Блок із підсвічуванням
- Блок із музикою
- 2 різновиди перемикачів
- Основа для збирання конструктора
- 4 картки з прикладами кругів, які можна зібрати
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 33 шт.
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 5,5 х 29,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 33 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 295 мм |
- Ціна: 656 ₴





