Настільна гра Дитячий ігровий автомат із лабіринтом джойстиками та кулькою Жовтий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 41806
838 ₴
724 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплива настільна гра, яка перетворює звичайний лабіринт на справжню пригоду! Завдання гравця — провести кульку крізь перешкоди, хитрі повороти та рівні складності, щоб дістатися фінішу. Під час гри дитина вдосконалює свою уважність, терпіння і логічне мислення. Яскрава поліцейська тематика робить процес гри ще цікавішим, адже потрібно виконати поставлену «місію».
Особливості:
- Платформа з лабіринтом
- 2 джойстики для керування, вежа з прапором
- Завдання гравця: за допомогою джойстиків провести кульку на вершину вежі до прапора
- Механічний принцип
- Наклейки, додаткові аксесуари
- Виготовлене з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір гри: 27 х 27 х 24,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 12,6 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 24.5 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 724 ₴






