Гараж паркінг для машинок із механічним ліфтом серпантином світлозвуковими ефектами 38 см 64 елементи

- Немає в наявності
- Код: 41768
1 296 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Garage — це 4-рівневий паркінг із крутим треком, який подарує дітям можливість не тільки припаркувати всі свої машинки, а й влаштувати захопливі перегони звивистими шляхами. Набір складається із 64 деталей, включно з металопластичними машинками, ігровим полем та всілякими аксесуарами, що дають змогу створити реалістичний світ авто. Механічний ліфт для машин, круті спуски та тематичні звукові ефекти надають інтерактивності, допомагаючи розвивати уяву та логічне мислення. Іграшка стане чудовим подарунком для маленьких фанатів автомобілів.
Особливості:
- Паркування складається з 4 поверхів
- Є механічний ліфт
- До набору додається 3 металопластикові машинки
- Іграшки мають рухомі елементи
- Машинки виготовлені як спецтехніка
- На ліфті розміщений ліхтарик, що підсвічує та відтворює звуки машин
- Також додається ігрове поле
- Набір виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір паркування: 57 х 36 х 38 см
- Масштаб 1:64
- Кількість елементів: 64 шт.
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 10 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 296 ₴





