Паркінг для машинок із механічним підіймачем підсвічуванням і звуком Пожежна станція 64 елементи

- Немає в наявності
- Код: 41774
1 267 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пожежна станція — місце, де швидкість і пригоди ніколи не закінчуються! Цей багаторівневий набір ігор дає змогу швидко реагувати на виклики та вирушати на важливі місії. Завдяки механічному підіймачу, підсвічуванню та звукам справжнього транспорту, гра набуває особливої динаміки та реалістичності. Спускай пожежні машини закрученими трасами, координуй рятувальні операції та забезпечую безпеку міста!
Особливості:
- Додаються наклейки для декорування іграшкових елементів
- Виготовлений із якісного пластику
- До комплекту входять 3 машинки
- Підсвічування
- Механічний підіймач
- Імітація звуку транспорту
- У комплекті ви знайдете інструкцію
- Розвиває дрібну моторику рук, фантазію та логічне мислення
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір паркування: 57 х 36 х 38 см
- Кількість елементів: 64 шт.
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу LR44 (є в комплекті)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 10 х 33,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 380 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 1 267 ₴


