Інтерактивна сумочка з музикою і сенсорними зонами Кліпає очима Єдиноріг Бірюзовий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41753
728 ₴
663 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярна іграшка у формі інтерактивної сумочки з великими оченятами готова стати найкращою подружкою для малюків! Адже маленька звірятко вміє кліпати, відтворювати різні звуки та навіть програвати музику! Сумочка має містке відділення для зберігання різних дрібничок. Ремінець іграшки можна відрегулювати, що допоможе зробити гру максимально комфортною.
Особливості:
- Милий дизайн
- Кліпає очима
- Видає звуки та програє музику
- Реагує на дотики до голови
- Кнопка увімкнення та кнопка музики розміщена на сумочці
- Сумочка має ремінець, довжину якого можна відрегулювати
- Сумочка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не додаються)
- Розмір сумочки: 17 х 6,5 х 14 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 10 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 6.5 см |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 14 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 663 ₴





