Дитяча залізниця на акумуляторі з підсвічуванням звуком і парою 6 вагонів 185 х 99 см

- Немає в наявності
- Код: 41698
1 567 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в чарівний світ подорожей минулого разом із розкішною ретро-залізною дорогою з ефектами справжнього поїзда! Цей набір поєднує класичний дизайн і сучасні технології: під час руху локомотив випускає клуби пари, підсвічується і відтворює реалістичні звуки, створюючи атмосферу справжньої залізниці минулого століття.
Особливості:
- Набір залізниці в ретростилі
- Локомотив і 5 вагонів
- Потяг підсвічується
- Відтворює реалістичні звуки залізниці
- Парогенерація
- Працює від акумулятора
- Рух уперед-назад
- Беззвучний режим
- 2 вагони з'єднуються за допомогою дротів
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір залізничної дороги: 185 х 99 см
- Загальна довжина складу: 94 см
- Елементи живлення: Акумулятор 3.7V (входить до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 70 х 6 х 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Декорації |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1850 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 990 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 1 567 ₴






