Hot Wheels трек Хот вилс 2 в 1 Трейлер для машинок із механічним запуском Синій

- Немає в наявності
- Код: 41683
339 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей трейлер-трек у формі динозавра обов'язково приверне увагу дитини. Він не тільки вражає яскравим дизайном, але й об'єднує кілька функцій: транспортує машинки, зберігає їх усередині та перетворюється на справжній трек із катапультою. Така іграшка подарує дитині динамічні та захопливі ігри.
Особливості:
- 2 в 1: трейлер трансформується в трек
- 2 металопластикові моделі
- Моделі з інерційним механізмом
- Механічний запускач
- Відділення для зберігання автомобілів
- Регулювання висоти за допомогою підняття корпусу
- Кнопка для запуску машинки
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір трейлера: 20 х 6.5 х 8 см
- Довжина треку: 24 см
- Довжина машинки: 6.5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 7,5 х 9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 200 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 65 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 80 мм |
| Колір | Синій |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
- Ціна: 339 ₴


