Іграшкова зброя Снайперська гвинтівка Механічна з м'якими патронами та гільзами 76 см

- Немає в наявності
- Код: 41688
581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшкова снайперська гвинтівка створена для тих, хто обожнює динамічні баталії й хоче відчути себе справжнім стрільцем. Модель має механічний принцип дії: перед кожним пострілом потрібно заводити та заряджати, що робить процес ще реалістичнішим. Гвинтівка стріляє м'якими патронами з присосками, абсолютно безпечними для дітей. До комплекту також входять гільзи до них, що надає ще більшої схожості зі реальною зброєю. Після кожного пострілу гільза автоматично вистрибує, створюючи ефект справжнього бою та даруючи максимум емоцій від гри.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Зброя має механічний принцип роботи
- До набору додано 10 м'яких патронів і 10 гільз для них
- Після пострілу порожня гільза вистрибує зі зброї
- Зброя має знімні дуло, магазин і приціл
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Довжина гвинтівки: 76 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 49,5 х 7 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 495 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 581 ₴





