Музичний мобіль на ліжечко з проєктором і пультом керування TK Group Жовтий з рожевим

-13%
- Готово до відправки
- Код: 41614
1 205 ₴
1 051 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карусель музична від ТМ TK Group — це якісний сон для малюка та спокій батьків! Мобіль на ліжечко виконаний у приємному кольоровому поєднанні ніжних квітів. Неймовірний нічник за одну мить перетворить кімнату на зоряне небо. Малюнки зоряного неба цілюще впливають на емоційний стан дитини. Підвісні іграшки повільно повертаються по колу під приємні мелодії, створюючи затишну атмосферу в кімнаті малюка. Рухомі фігурки та музика навчать дитину зосереджуватися на звуках і предметах. М'яке підсвічування створить казкову атмосферу для комфортного сну дитини.
Особливості:
- Карусель обертається й програє спокійні інструментальні мелодії
- Мобіль керується за допомогою пульта дистанційного керування
- Карусель обладнана проєктором зоряного неба з чотирма сенсорними кнопками
- У комплекті з каруселью йде 4 яскраві підвіски у формі звірів
- Регулювання гучності
- Таймер
- Музична панель налічує в собі приблизно 20 мелодій, пісень, колискових і звуків
- Усі елементи каруселі виготовлені з міцного та легкого пластику
Конструкція мобіля:
- Режим нічного освітлення
- Кріплення
- Проєктор зірок
- Панель керування
- Іграшки підвіски
- Пульт дистанційного керування
Музична панель:
- 3 різновиди сміху
- 2 різновиди природи
- 3 звуки музичних інструментів
- 8 звуків тварин
- Колискові
Сенсорні кнопки проєктора:
- Гучність +
- Гучність —
- Увімкнення/вимкнення світла проєктора
- Зміна мелодій
Керування з пульта:
- Вмик./вимик. мобіль
- Ввімкнути/вимкнути світло проєктора
- Перемотати мелодію вперед
- Перемотати мелодію назад
- Переключити дитячий сміх
- Мелодії
- Звуки природи
- Звуки тварин
- Колискові
- Таймер на 10/20/30 мин
- Гучність +
- Гучність —
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 10 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 051 ₴


