Стільчик для годування на колесах Toti з м'яким вкладишем і кошиком від 6 місяців до 3 років Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 41576
2 360 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування Toti — підходить для дітей від 6 місяців до 3 років. Ви можете не переживати за безпеку дитини, тому що її 5-точкові ремені безпеки будуть надійно фіксувати навіть найбільшого непосиду. Для зручності годування в стільниці передбачена ніша для склянки. Також у стільчика передбачена знімна стільниця, яку можна прибрати, встановивши на спеціальні кріплення на задніх ніжках стільця. Матеріал оббивки (м'який PU) не промокає й добре миється. Стійкість стільця забезпечують широкі регульовані за висотою ніжки. Гальма на задніх і передніх колесах забезпечують високу стійкість стільця на одному місці. Він дуже легко складається й займає мінімум місця у квартирі.
Особливості:
- Регульована стільниця: у 3 положеннях
- Ремені безпеки: п'ятиточкові
- Гальмо на передніх і задніх колесах
- Регульована спинка сидіння: у 4 положеннях
- Регулюється за висотою: в 7 положеннях
- Знімна стільниця
- Знімна таця
- Знімний чохол
- Кошик для приладдя
- У комплекті — інструкція зі збирання й експлуатації
Характеристики:
- Вік: 6-36 місяців
- Розмір стільчика: 80 х 50 х 100 см
- Пакування: Коробка
- Маса нетто: 5.5 кг
- Маса брутто: 6.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичний стільчик |
| Опори стільчика | коліщата |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 4 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
- Ціна: 2 360 ₴

