Електричний водний автомат на акумуляторі Автоматичний набір води з підсвічуванням 60 см В асортименті

- Немає в наявності
- Код: 41209
1 144 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перенесіться у світ далекого майбутнього з цим футуристичним водним бластером! Іграшка має стильний дизайн із гострими кутами та яскравими акцентами, а її функціонал не дасть жодного шансу на нудьгу. Зброя має автоматичний та механічний принципи роботи, а завдяки місткому вбудованому резервуару для води не доведеться часто відвертати увагу на перезаряджання. До того ж і сам процес заряджання автомата автоматичний: просто опустіть дуло іграшки у воду, а вбудований насос зробить усе за вас!
Особливості:
- Футуристичний дизайн
- Іграшка має автоматичний і механічний принцип роботи
- Працює від акумулятора, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору
- Автоматично набирає воду під час переведення спускового гачка в положення "вперед"
- Підсвічується під час роботи
- Прозорий відсік для води
- До комплекту входять 2 пакетики з люмінесцентним порошком
- Порошок можна додати в резервуар із водою, щоб додати грі видовищності
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розміри автомата: 60 х 6 х 20 см
- Елементи живлення: акумулятор 7.4 V (входить до набору)
- Місткість відсіку для води: 600 мл
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 63,5 х 7,5 х 24,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 635 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 246 мм |
- Ціна: 1 144 ₴









