Інтерактивний пупс для дівчинки з горщиком пустушкою та пляшечкою Yala Baby 40 см Вид 4

-12%
- Готово до відправки
- Код: 41213
969 ₴
850 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уявіть, як ваша дитина дбайливо годує свою ляльку з пляшечки, ніжно укладає її спати та тішить, коли пупс сам йде на горщик. Завдяки реалістичним деталям малюк відчує себе справжнім дбайливим батьком чи матусею. У наборі все для повноцінної гри: пляшечка, підгузок, пустушка та горщик. Це не просто іграшка — це перші уроки турботи, відповідальності та великої любові.
Особливості:
- Пупс із чудовою деталізацією
- Має витончені риси обличчя
- Заплющує очі
- П'є з пляшечки
- Ходить на горщик
- Одягнений у знімний одяг
- Має анатомічно правильні пропорції тіла
- У комплект входять додаткові аксесуари у вигляді підгузки, пляшечки, горщика та пустушки
- Голова та кінцівки виготовлені зі щільної гуми, а тіло — з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота пупса: 40 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26,5 х 15,5 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 850 ₴

