Музичний мобіль на ліжечко з проєктором і пультом керування Рожевий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41032
882 ₴
800 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобіль для немовлят — це чарівна перша іграшка, яка створить атмосферу спокою та затишку. Під час роботи мобіль підсвічується, відтворює мелодії, звуки природи та серцебиття, а також проєктує світловий візерунок. До комплекту входять 4 різнобарвні підвіски з прорізувачами, брязкальце та яскраві підвіски. Гучність іграшки можна регулювати, а керування відбувається як за допомогою кнопок на музичному модулі, так і пультом дистанційного керування.
Особливості:
- Мобіль керується кнопками на музичному модулі або з пульта дистанційного керування
- Для увімкнення натисніть відповідну кнопку
- Підсвітка під час роботи
- Світлова проєкція
- Колискові мелодії
- Звуки лісу та серцебиття
- Регулювання гучності
- Таймер вимкнення
- 4 підвіски з гумовими елементами-прорізувачами
- Брязкальце
- Різнобарвні підвіски
- Антиковзні наклейки
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри: 32 х 32 х 55 см
- Елементи живлення мобіля: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (не входять до набору)
- Елементи живлення пульта: Батарейки (вмикані в набір)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33.5 х 7 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 550 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 800 ₴





