Шарнірна лялька для дівчинки на мотоциклі Ankiki 13 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 41000
365 ₴
325 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова красуня стильно одягнена, має реалістичний вигляд і вражає яскравою зовнішністю. Довге шовковисте волосся добре прошите, тож ляльку можна розчісувати та робити їй зачіски. Риси обличчя чудово деталізовані. Завдяки шарнірному типу з'єднання суглобів ніжки ляльки можуть згинатися й випрямлятися. Гумове взуття знімається з ніг. Аксесуари в наборі дають змогу урізноманітнити ігровий процес, роблячи його ще захопливішим.
Особливості:
- Лялька, муляж водного мотоцикла, козирок
- Голова ляльки виготовлена з гуми, тіло — з пластику
- Лялька має довге прошите волосся
- Деталізація рис обличчя
- Шарнірний тип поєднання суглобів
- Знімне гумове взуття
- Стильний яскравий одяг
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 13 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 16 х 7 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 13 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 325 ₴


