Дитячий швидкісний трек Хот Вілс Hot Wheels Трюки в шині 3 машинки Синій

- Немає в наявності
- Код: 41006
703 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір для маленьких автолюбителів поєднує автовоз, автотрек, пускову установку та перешкоду у вигляді шини.У комплекті – три машинки, які можуть робити захоплюючі стрибки та повороти. Завдяки механічному запуску кожен заїзд перетворюється на видовищну пригоду. Розбірна конструкція забезпечує цікаву гру з безліччю варіантів встановлення та запуску. Ідеально підійде для маленьких шанувальників швидкості та трюків!
Особливості:
- Яскравий набір виготовлений у стильних чорно-синіх тонах
- Набір являє собою трейлер, який розкладається в трек
- Трек містить перегонову трасу, перешкоду у формі кільця із шини та механічну катапульту
- У комплекті 3 металопластикові машинки
- Трек передбачає різні варіанти збирання
- Легкий і простий у складанні, з чим зможе впоратися будь-яка дитина
- Завдяки спеціальній ручці його зручно переносити з місця на місце
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 4 років
- Довжина треку в зібраному вигляді: 76 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 9 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 760 мм |
| Колір | Синій |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hot Wheels |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 703 ₴

