Дитяча машинка музична з підсвічуванням Танцює Акула Синій

- Немає в наявності
- Код: 40971
611 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте у світ веселощів разом із цією яскравою машинкою! Незвичайна форма та функціонал іграшки зробить її улюбленою іграшкою вашого малюка, яка захопить його увагу надовго. Машинка має спеціальну конструкцію, завдяки якій плавно повертає та робить цікаві рухи, схожі на танцювальні. Також іграшка яскраво підсвічуються світлодіодами та програє захопливі аудіоефекти під час гри.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі тварини з членистою будовою тіла
- Машинка має підсвічування та програє аудіоефекти їзди
- Іграшка має два режими роботи, у яких відтворює різні послідовності рухів
- Колеса машинки мають протекторне гумове покриття
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" (вмикаються в набор)
- Розміри машинки: 31 х 9.5 х 7 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 32.4 х 11.4 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 611 ₴





