Іграшковий автомат на акумуляторі стріляє орбізами Orbeez Gun G36 52 см Червоний

- Немає в наявності
- Код: 40953
718 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей іграшковий автомат стане чудовим вибором для активних ігор на відкритому повітрі. Іграшка має реалістичний дизайн і дивовижний функціонал, з нею дитина весело проведе час за цікавою грою. Автомат стріляє чергами та має автоматичний принцип роботи. До набору також входять захисні окуляри, щоб гра була не тільки веселою, але й безпечною.
Особливості:
- Яскраве забарвлення, що вирізняє автомат від класичних моделей
- Висока деталізація та сучасний дизайн
- Розбірна конструкція для зручності зберігання
- Стріляє гелевими кулями (орбізами), які потрібно попередньо замочити у воді на кілька годин
- Має автоматичний принцип роботи
- Працює від акумулятора
- Виконаний із міцного первинного пластику, що гарантує довговічність гри
Комплектація:
- Автомат
- Приціл
- Захисні окуляри
- Акумулятор
- Зарядний пристрій для акумулятора
- Пакетик орбізів
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: акумулятор 7.4 V (входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 53 х 5 х 22.5 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 37 х 8.5 х 18.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Червоний |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 225 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 718 ₴

