Інтерактивна іграшка Музичне Кермо WToys Українське озвучування Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 40883
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий центр "Маленький водій" — це захоплива іграшка, яка імітує автомобіль і дає змогу дитині почуватися справжнім водієм. Інтерактивна іграшка має функціональні кнопки, що дають змогу перемикати звукові ефекти. Вмикайте казки або віршики, імітуйте повороти або сигнали неуважному водієві. Підсвічування додасть іграшці реалістичності. Такий ігровий центр не тільки розважить дитину, а й допоможе розвинути моторику рук, координацію рухів і уяву.
Особливості:
- Іграшка має озвучування українською мовою
- Тематичні озвучені фрази
- 5 казок
- 10 пісень
- Звукові ефекти
- Під час роботи іграшка підсвічується
- Два типи кріплення в комплекті: присоски та липучки
- Іграшка має рухомі елементи
- Пальчикова гра з намистинами
- Виготовлене з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт типу "АА" (не входять до набору)
- Розміри: 23 х 17 х 6 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 8 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 6 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 603 ₴





