Трек для машинок на радіокеруванні з підсвічуванням і трьома мертвими петлями Glow Power Track

- Немає в наявності
- Код: 40656
792 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Автотрек на радіокеруванні — це перегонова траса з кільцевою трасою і трьома трюковими кільцями та підсвічуванням. Автомобілі наводяться в рух за допомогою зручного джойстика. Траса обладнана світловими ефектами. Набір легко збирається, має міцне зчеплення елементів. Всі елементи виготовлені з міцних і безпечних матеріалів. Цей трек підходить для дітей від 3 років.
Особливості:
- Перегонова траса з трьома мертвими петлями
- Обертання машинки в треку на 360 градусів
- Керування здійснюється за допомогою пульта-контролера
- Машинка в комплекті
- Машинка та траса обладнані світловими ефектами
Комплектація:
- Деталі для комплектації треку
- Автомобіль
- Пульт радіокерування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Акумулятор (входять до комплекту)
- Розмір треку в зібраному вигляді: 103 х 51 х 23 см
- Довжина: машинки: 7 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 54,5 х 7 х 31,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1030 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 530 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 210 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Виробник | Power |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 545 мм |
| Висота упаковки | 315 мм |
- Ціна: 792 ₴

