Машинка на радіокеруванні Автокран із підсвічуванням і рухомим краном Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 40226
633 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівництво в розпалі — потрібна важка техніка! Завдяки рухомому крану та міцному гачку, ти легко транспортуєш матеріали на найвищі поверхи. Ця радіокерована спецтехніка подарує малюкові безліч емоцій, а яскрава підсвітка та продуманий дизайн дадуть дитині можливість пірнути у світ будівництва з головою!
Особливості:
- Машинка виготовлена як автокрана
- Яскрава підсвітка
- Рухомий і висувний кран
- Гумові шини
- Рухи: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Ідеальний подарунок на будь-яке свято
- Виготовлена з якісного та безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Тематика — спецтехніка
- Пульт 27MHz працює від 2 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Машинка працює від 4 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір: 28 × 8.5 × 13 см
- Розмір упаковки: 41.5 х 9 х 15 см
- Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 633 ₴

