Пістолет з мильними бульбашками на батарейках Підсвічування Музика Динозавр Червоний

- Немає в наявності
- Код: 40147
506 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усі діти люблять грати з мильними бульбашками. Пістолет має цікаву форму та підсвічується яскравими кольорами, що нікого не залишить байдужими. Спостереження за вільним рухом бульбашок і спроба їх зловити стимулює рухову активність, а також сприяє розвитку моторики та координації дитячих рук і очей.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у вигляді милого динозавра
- Під час роботи підсвічується яскравими кольорами
- Має музичні ефекти
- 2 пляшечки з мильним розчином
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "ААА" 1.5V (не додаються)
- Розмір пістолета: 16 х 5 х 18 см
- Пакування: блістер
- Габарити упаковки: 19 х 5,5 х 26,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 506 ₴


