Водний Пістолет з Рюкзаком Насос із Балоном TK Group Космонавт Синій

-28%
- Готово до відправки
- Код: 40106
446 ₴
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в літні веселощі, з яких ніхто не вийде ні сумним, ні сухим! З цим водяним пістолетом ваш малюк точно не закучає в літню спеку. Іграшка виготовлена у формі футуристичного бластера з рюкзаком-балоном. Балон вміщує багато води, тому дитина точно не залишиться без амуніції посеред гри, а також рюкзак має зручні текстильні лямки, довжина яких регулюється для максимального комфорту та свободи рухів власника. Рухливі ігри — це чудовий спосіб для дитини звикнути вести активний спосіб життя і тренувати свої фізичні якості разом із розвитком когнітивних здібностей, швидкості реакції та лідерських якостей.
Особливості:
- Балон виготовлений у формі рюкзака
- Помповий механізм
- До набору додані наклейки
- Балон має лямки, довжина яких регулюється для комфорту дитини
- Яскравий дизайн балона та пістолета
- Міцний і легкий пластик, з якого зроблений набір
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри пістолета: 20.5 х 4 х 10 см
- Розміри балона: 18 х 5 х 25.5 см
- Розмір упаковки: 26.5 х 6 х 36 см
- Паковання: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 323 ₴

