Дитячий іграшковий автомат НК416 Орбіган стріляє орбізами механічний Червоний

- Немає в наявності
- Код: 40083
388 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливі пригоди разом із цим іграшковим автоматом! Іграшка має механічний принцип роботи, тому не потребує батарейок і точно не підведе у розпалу гри. Автомат стріляє орбізами, тому ігри з ним будуть не лише реалістичними, а й безпечними.
Особливості:
- Автомат має механічний принцип роботи
- У комплекті знімні приціл і глушник
- Стріляє орбізами (пакет з орбізами в наборі)
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Розміри: 43,5×4×16 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 33.5 × 5.5 × 18.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 388 ₴


