Голова ляльки для зачісок з аксесуарами Princess Вид 2

-10%
- Готово до відправки
- Код: 40005
576 ₴
518 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей манекен для зачісок спеціально створений, щоб маленькі стилісти могли проявити свою фантазію! Чарівна принцеса з довгим шовковистим волоссям уже готова до перевтілення. Заплітай коси, створюй стильні укладки та прикрашай зачіску яскравими аксесуарами!
Особливості:
- Манекен має довге волосся, яке можна заплітати, розчісувати, завивати та укладати в різні стильні зачіски
- Добре опрацьована та мила зовнішність
- Манекен має вигляд чарівної принцеси
- Якісно прошите волосся
- Голова ляльки виготовлена зі щільної гуми, тіло — пластикове
- До комплекту входить гребінець для догляду за волоссям і аксесуари
Характеристики:
- Вік: з 3 років
- Довжина: 17 см
- Висота: 20 см
- Розмір коробки: 24 х 10.5 х 26.5 см
- Пакування: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Princess |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 17 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
- Ціна: 518 ₴
