Дитячий велосипед трансформер із батьківською ручкою та знімними педалями від 2 до 4 років Corso Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 40025
2 726 ₴
2 434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний велосипед для малюків поєднує в собі чотири режими: біговел, класичний двоколісний велосипед із педалями, триколісний велосипед і зручну коляску з батьківською ручкою. Унікальна система трансформації дає змогу легко адаптувати велосипед під вік і потреби вашої дитини, забезпечуючи комфорт і безпеку на кожному етапі її розвитку.
Особливості:
- 4 режима: Біговел без педалей, Велосипед із двома колесами та педалями, Триколісний велосипед, Коляска з батьківською ручкою
- Універсальність для їзди: завдяки сучасному дизайну складаних кнопок батьки можуть легко перемикатися між різними режимами
- Трансформація: завдяки знімним педалям, складаним колесам і складаній рамі, велосипед легко підлаштовується під різні ситуації
- Батьківська ручка дає змогу керувати велосипедом, регулюється за висотою під зріст батьків
- Колеса PU 12 дюймів — зносостійкі, забезпечують плавний хід
- Ручне гальмо — для безпечного контролю швидкості
- Регульоване сидіння та ручки: регульоване сидіння росте разом із вашою дитиною
- Міцний корпус з алюмінію та пластику, міцне та широке колесо з поліуретану забезпечує безпечну та комфортну їзду.
Характеристики:
- Вік: від 2 до 4 років
- Матеріал виготовлення: сталь, нейлон і скловолокно
- Колеса: поліуретан
- Довжина велосипеда — 80 см
- Ширина батьківської ручки — 27 см
- Мінімальна висота ручки — 45 см
- Максимальна висота ручки — 83 см
- Ширина керма — 32.5 см
- Кермо регулюється у 2 положеннях — мінімальне 12.5 см, максимальне 21 см
- Висота сидіння від підлоги регулюється у 2 положеннях — мінімальна — 33 см, максимальна — 37 см
- Подшипник – АВЕС 7
- Діаметр коліс — 12”
- Вага велосипеда — 6,2 кг
- Максимальне навантаження 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 6.2 кг |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Зріст велосипедиста | до 100 см |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кермо | Прямий |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
- Ціна: 2 434 ₴
