Пістолет із мильними бульбашками на батарейках Spider man Червоний

- Немає в наявності
- Код: 39985
432 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний бластер для мильних бульбашок — це яскрава іграшка, яка перетворює гру на справжнє свято. Вона обладнана потужним механізмом, що автоматично створює безліч барвистих бульбашок, даруючи дітям море радості та веселощів. До набору входить запас рідини, щоб гра могла тривати довше. Іграшка стане чудовим подарунком для дітей від 3 років, сприяючи активному відпочинку та створенню незабутніх моментів малюка!
Особливості:
- Пістолет прикрашений зображеннями улюблених героїв
- Автоматичне видування мильних бульбашок
- У комплекті 2 пляшечки з мильним розчином
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тип живлення: 4 батарейки "AA" (до комплекту не входять)
- Розмір пістолета: 20 × 7 × 16 см
- Розмір упаковки: 21 х 7.5 х 16 см
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 432 ₴


