Електричний водний пістолет на акумуляторі з 2 резервуарами Water Gun Білий

- Немає в наявності
- Код: 39960
471 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет — це чудовий спосіб освіжитися й розважитися в спеку. У нього ергономічний дизайн, його зручно тримати в руці. Пістолет легко заряджається водою й має потужний механізм, що забезпечує дальність і точність пострілу. Пістолет стане незамінним атрибутом для ігор на пляжі, у дворі або на дачі, даруючи вам і вашим друзям море позитивних емоцій.
Особливості:
- Стильний сучасний дизайн
- Характерний механічний звук
- 2 резервуари для води
- Пістолет працює від акумулятора
- USB-кабель для заряджання
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір пістолета: 22 х 4 х 16 см
- Елементи живлення: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 23 х 10 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 471 ₴









