Розвиваюча іграшка Музичне піаніно для малюків Мавпочка WToys Українське озвучування Коричневий

-25%
- Готово до відправки
- Код: 39954
510 ₴
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча музична іграшка зсерії "Звірятка всезнайки" стане справжнім джерелом знань і гарного настрою, адже містить безліч інтерактивних ефектів. Звуки тварин, ноти, повчальні казочки та веселі пісеньки — те, що дитині точно сподобається! А справжнє піаніно з кольоровими клавішами, не тільки познайомить з нотами, а й дасть змогу скласти свою першу музичну композицію.
Особливості:
- Піаніно має українське озвучування
- Підсвічування кнопочок
- Режими: "Вивчаємо цифри", "Веселі мелодії", "Казки", "Зіграй мелодію"
- Веселі пісеньки, мелодії, назви тварин і їхні звуки
- 4 нотні клавіші
- Кнопка перемикання режимів
- Регуляція гучності
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Розмір 13 х 2,5 х 12,5 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 5 х 19,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 2.5 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 12.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 196 мм |
- Ціна: 382 ₴


