Дитяча машинка Автотренажер Motor Master Автомеханік 61 деталь Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 39955
2 298 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональна іграшка-тренажер для автослюсаря-початківця, що цікавиться машинками. Виготовлена у формі машини з капотом, що відкривається. Хлопчику потрібно буде самостійно зібрати та прикріпити кожну деталь складного механізму машини, для цього в комплекті шурупи та відповідні інструменти. Процес складання захопить хлопчика!
Машина має функціональну панель керування, що імітує роботу справжнього транспортного засобу. Коробка передач, активні кнопки — кожен рух юного водія супроводжуватиметься відповідними звуковими та світловими сигналами. Передбачений і невеликий бардачок, у який можна помістити інструменти та інші дрібниці.
Особливості:
- Функціональна іграшка-конструктор у формі машини
- Містить 61 деталь
- Капот машини відкривається
- Кожну деталь автомобіля потрібно зібрати самостійно
- Кожна дія з панеллю керування має звуковий і світловий супровід (підсвічування фар і кнопок, відтворення тематичних звуків)
- Бардачок для зберігання інструментів та інших необхідних дрібниць
- Зручна ручка для прогулянок
- До комплекту входять необхідні деталі, шурупи, інструменти
- Тематичні наклейки для прикрашання іграшки
- Докладна покрокова інструкція
- Є електронний автомобільний ключ (працює від батарейок, що входять до комплекту)
- Машина виготовлена з міцного пластику
Панель керування машиною містить:
- Кнопку "ввімкнути/вимкнути"
- Коробку передач
- Кермо зі звуковим сигналом
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри тренажера: 36 х 39 х 51 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 34 х 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 510 мм |
- Ціна: 2 298 ₴









