Каркасний басейн Інтекс Intex з фільтр-насосом і драбиною 400 x 200 x 100 см об'єм 6836 л Прямокутний

- Готово до відправки
- Код: 39909
18 729 ₴
17 026 ₴
Басейн Intex привабливого сіро-блакитного кольору має дуже зручні місткі розміри. Цей басейн вирізняється збільшеною надійністю і підвищеним терміном служби. Він обладнаний міцнішим каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що і послужило назвою - Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас Басейн). Цей каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому підходящому рівному місці, зокрема на пляжі.
Цей басейн комплектується фільтрувальним картріджним насосом, що добре очищає воду, і зручними сходами.
Матеріал чаші виконаний за особливою технологією з полівінілхлориду. Цей міцний матеріал виготовляється з 3 сплавлених шарів. Він стійкий до променів сонця, розтягування і стирання.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище і тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Передбачено зручний злив води з відведенням її в необхідне місце. Для цього необхідно лише підключати шланг потрібного діаметру до зливного клапана, розміщеного на днищі.
Характеристики:
- Форма басейну: Прямокутна
- Розміри басейну: 400 х 200 см
- Висота стінок: 100 см
- Об'єм води: 6836 л.
- Каркас: оцинковані сталеві труби
- Чаша матеріал: Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скло-волоконної сітки
- Чаша: Клапан для зливу води
- Висота сходів: 100 см
- Насос-фільтр картриджний: 2006 л/год
- Новий принт: CHEVRON
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 49 x 50 x 117 см
- Вага: 67,7 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 6836 л |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 67.7 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 17 026 ₴








