Каркасний басейн Інтекс Intex з фільтр-насосом і драбиною 300 x 175 x 80 см об'єм 3539 л Прямокутний

- Готово до відправки
- Код: 39913
12 831 ₴
11 665 ₴
Цей басейн привабливого блакитного кольору має дуже зручні місткі розміри. Цей басейн вирізняється збільшеною надійністю і підвищеним терміном служби. Він обладнаний міцнішим каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. Спеціально готувати ґрунт немає необхідності. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому зручному рівному місці, зокрема на пляжі.
Цей басейн комплектується високопродуктивним фільтрувальним картріджним насосом, що добре очищає воду, і зручними сходами. Матеріал чаші виконаний за особливою новітньою технологією з полівінілхлориду. Цей міцний матеріал виготовляється з 3 сплавлених шарів. Він стійкий до променів сонця, розтягування і стирання.
Передбачено зручний злив води з відведенням її в необхідне місце. Для цього необхідно лише підключати шланг потрібного діаметру до зливного клапана, розміщеного на днищі.
Характеристики:
- Форма басейну: Прямокутна
- Розміри басейну: 300 х 175 см
- Висота стінок: 80 см
- Об'єм води: 3539 л.
- Каркас: оцинковані сталеві труби
- Чаша матеріал: Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скло-волоконної сітки
- Чаша: Клапан для зливу води
- Висота сходів: 80 см
- Насос-фільтр картриджний: 2006 л/год
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 50 x 40 x 157 см
- Вага: 48,3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 3539 л |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 48.3 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 11 665 ₴



