Каркасний басейн Intex з фільтр-насосом сходами та тентом 488 х 122 см об'єм 19154 л Круглий

- Готово до відправки
- Код: 39921
25 735 ₴
23 828 ₴
Круглий каркасний басейн Intex PRISM FRAMETM CLEARVIEW POOL вирізняється наявністю прозорої смужки по всьому периметру — панорамного вікна. Його каркас з оцинкованих трубчастих стійок, з'єднувальних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх деталей не іржавіє. Басейн виготовлений із ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконна сітка, 2 шари ПВХ). Водночас застосований передовий метод його виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність. Басейн обладнаний картриджним насос-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж — тип A. Цей насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний. Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі. Басейн також комплектується спеціальною підстилкою і тентом-кришкою. Включена в комплект підстилка, захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під дном басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилом і від сонячних променів.
Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливання води. Басейн не обладнаний скімером — системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Комплектація:
- Басейн
- Драбина
- Фільтр-насос
- Два гофровані шланги для з'єднання
- Адаптер для зливання води
- Тент
- Підстилка
Характеристики:
- Форма басейну: Кругла
- Діаметр басейну: 488 см
- Висота стін: 122 см
- Об'єм води: 19154 л.
- Каркас: оцинковані сталеві труби
- Чаша матеріал: Тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Чаша: Клапан для зливання води
- Висота драбини: 122 см
- Насос-фільтр картриджний: 5 678 л/год
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 71 x 53 x 115 см
- Вага: 88 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 19154 л |
| Діаметр | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 88.8 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
- Ціна: 23 828 ₴







